KASETLE GELEN DEKONTLA GİDER

05.12.2017 18:35:37 tarihinde eklendi, 441 kez okundu
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı haftalık basın toplantısı parti binasında gerçekleşti.Toplantıya İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven’in yanı sıra İl Tanıtım ve Medya Başkanı Süleyman Karakuş ile İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Kocaşaban katıldı.

Başkan Yurdunuseven, geçen hafta sonu Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımlarıyla DemirçevreGöletinin temel atma töreninin gerçekleştiğini belirterek, kente yakın zamanda denizin geleceğini söyledi.

AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantılarının da geçen hafta yapıldığını aktaran Yurdunuseven, şöyle konuştu:

“Sadece iki ilçemizde danışma meclisi toplantısı yapılmadı. İnşallah bu hafta itibariyle de onları tamamlayacağız. Yine Afyonkarahisar İl Genel Meclisimiz (İGM) geçen hafta 2018 bütçesini 170 milyon lira olarak bağladı. Önceki akşamda İGM Başkanımız Salih Sel’de AK Parti İl Yönetim Kurulumuza bütçeyle ilgili bilgiler verdi.”

Türkiye gündeminin geçen hafta bir iftirayla çalkalandığını dile getiren İl Başkan İbrahim Yurdunuseven, siyasetin çok değerli bir kurum olduğunu kaydetti.

Başkan Yurdunuseven, siyasetin millet iradesinin tecelli ettiği ve de temsil edildiği bir kurum olduğuna işaret ederek, “Siyaset aynı zamanda bir nezakettir. İlke ve değerleri bulunmaktadır. Ciddiyet, samimiyet ve sorumluluk gerektirir. Siyasette iktidar kadar muhalefetinde ciddi bir yükümlülüğü vardır. Muhalefet olmak demek illa düşman olmak demek değildir. İftira atmak demek değildir. İnsan haysiyetine ve onuruna kast etmek demek değildir. Ama ne yazık ki, Türkiye’de mendil sallar gibi sahte belge sallayarak ülkemizin bekasına kast eden bir ana muhalefet partisi söz konusudur. Bu güruh daha önce sayın Cumhurbaşkanımıza ve ailesine hem de partimizin çeşitli kademelerinde görev alan bir çok kişiye iftiralar atmış, yalan belge ve beyanlarla saldırmıştır. İddialarını ispatlama lüzumu dahi göstermemişlerdir. En yavuz hırsıza bile taş çıkaran bu pişkin muhalefet anlayışı ülkemizin ve milletimizin gündemini haksız yere meşgul etmektedir.” dedi.

Başkan Yurdunuseven, Kaset operasyonuyla CHP Genel Başkanlığı görevine gelen Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülkeye dair her kritik mesele de gayri milli bir tavır sergilediğinin altını çizdi.

Kılıçdaroğlu’nun birilerine diyet borcunu ödeyemediğini aktaran Yurdunuseven, sözlerini şöyle sürdürdü:

“28 Kasım’da partisinin grup toplantısında Sayın Cumhurbaşkanımızın ailesinin yurt dışına para transferi yaptığı iftirasında bulunmuştur. Ve belge olduğunu iddia ettiği bazı kağıtları da grup kürsüsünden göstermiştir. Kılıçdaroğlu tarafından iddia edilen iftiraların tamamı yalan, gösterdiği kağıtlarında da tamamı sahtedir. Hakkında iftira edilen hiç biri tarafından iddia edilen ülkeye, iddia edilen şirkete asla para gönderilmemiştir. Cumhurbaşkanımızın Özel Kalemi olduğu iddia edilen kişi, bir iş adamıdır. Hiçbir zaman da Cumhurbaşkanımızın Özel Kaleminde görev de bulunmamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın yurt dışında ne bir bankada hesabı ne de parası bulunmaktadır. Bu tür açıklamalarda hukuk boyutunda müddei iddiasını kanıtlamak zorundadır. Gösterdiği kağıtları derhal kamuoyu, medya ve savcılığa vermesi gerekir. Akabinde de suç duyurusunda bulunmalıdır. Ancak bu arsız muhalefet anlayışı belgelerimiz sahteyse ispatlayınız diyerek zor duruma düşmüştür. Ülke siyasetini olmadık kadar aşağıya çekmişlerdir. Yine 1 Aralık’ta da fotokopi belgelerle gündemi rehin almaya kalkmışlardır. Savcılığın belgelerin orijinallerini istemesi üzerine de bu belgelerde suç istinadı var demedik? Neden savcılıkla paylaşalım? Suçun savcısı millettir diyerek adeta ortalıktan kaçmışlardır. Yine konuyu TBMM gündemine taşımak istemişlerdir.Dünyada bir tiyatro oynanmaktadır. Aktörleri ABD ve Rıza Zarrab yardımcı rolde piyon olarak CHP ve maalesef suflör de FETÖ’dür.

Başkan Yurdunuseven, Kılıçdaroğlu’nunve CHP’ninbaşta FETÖ olmak üzere Erdoğan karşıtlığını ileri götürerek eylem birliğine taşıdığının altını çizdi.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS