Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri´nden Suluova´da Sağlık Konferansı

03.12.2017 14:42:55 tarihinde eklendi, 325 kez okundu
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından bilgilendirme amacıyla sosyal sorumluluk olarak düzenlenen “Sağlık Konferansları”nın bir yenisini daha Amasya ilinin Suluova İlçesinde gerçekleştirdi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından Amasya'nın Suluova İlçesi Öğretmenevi Toplantı Salonu'ndaorganize edilen ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kardiyoloji Uzmanları Uz. Dr . Oğuzhan Yücel ve Doç. Dr. Hasan Yücel'in konuşmacı olarak katıldığı konfernasta, "Kalp ve Damar Hastalıkları" adı altında "ritim bozuklukları, hipertansiyon, kolesterol ve trigliserid yüksekliği, kalp krizi, kalp deliklerinin nedenleri, tedavi süreçleri gibi konular anlatıldı. Gerçekleşen “Sağlık Konferansı” Suluovalılar tarafından büyük ilgi gördü.  KARDİYOLOJİ UZMANLARI SULUOVA'DA Konferansın açılış konuşmasını yapan Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, "Alanında uzman değişik bölüm doktorlarımız ile sadece Samsun ve ilçeleri değil, komşu il ve ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantılarımızın bir yenisini daha siz değerli Suluova halkımızın katılımıyla yapıyoruz. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için sizlere teşekkür ediyorum. Her gün kendini yenileyen, geliştiren sağlık uygulamaları ile akademik kadrosu güçlendiren hastanemizde görev yapan Kardiyoloji Uzmanlarımız Uz. Dr . Oğuzhan Yücel ve Doç. Dr. Hasan Yücel tarafından sizlere Kalp ve damar hastalıkları ile ilgili kendileri bilgiler aktaracak, sizlerinde sormak istediği sorular varsa onları cevaplamak üzere burada bulunuyoruz." dedi. KALP VE DAMAR HASTALIKLARI ANLATILDI Kalp hastalıklarının belirtileri, nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi veren Büyük Anadolu Hastaneleri Kardiyoloji Uzmanları Uz. Dr . Oğuzhan Yücel ve Doç. Dr. Hasan Yücel, "Kalp ve damar hastalıkları günümüzde toplumda çok sık rastlanan ciddi sağlık problemlerindendir.  Kalp vücudumuza kan pompalayan bir organdır. Koroner kalp damarları adı verilen damarlar, çalışması için kalbi beslemektedir. Koroner damarlarda, kalpten vücuda kan dağıtan ana aort damarlarda ve dallarında zaman içinde oluşan yağ plaklarına bağlı tıkanmaları sonucu ortaya çıkan hastalıklara kalp ve damar hastalıkları denir. Kroner hastalıklar, by pass cerrahisi, kalp kapağı hastalıkları, doğumsal kalp hastalıkları, kol ve bacak damarı hastalırları ve diğer kalp hastalıkları ilgili tüm merak ettiklerinize cevap vermek için buradayız. Fakat unutmamak gerekirki; hastalıkların tanı ve tedavisi için mutlaka bir uzman doktor tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.  Bu sağlık problemleri ile ilgili şikayetlerinizde erken tanı ve tedavi için çok önemlidir. " TEŞEKKÜR ETTİLER Yaklaşık 2 saat süren konferansta memnuniyetlerini dile getiren Suluova halkı, böylesi önemli etkinliklere imza atan Büyük Anadolu Hastaneleri'ne teşekkürlerini iletti. Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri'de, Suluova halkının bilinçlendirilmesi için işbirliğine her zaman açık olan Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok ve ekibine teşekkür etti.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS