MCBÜ idari personeli için "Hizmetiçi Eğitim Seminerleri" düzenlendi

01.12.2017 15:04:02 tarihinde eklendi, 359 kez okundu
"Yükseköğretim Kalite Güvencesi Yönetmeliği" kapsamında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Senatosu tarafından uygulamaya konulan "MCBÜ Kalite Komisyonu Yönergesi" gereği, idari hizmetlerin kalitesinin geliştirilmesi amacıyla "Hizmetiçi Eğitim Seminerleri" gerçekleştirildi.

MCBÜ Personel Daire Başkanlığı tarafından; Salihli Meslek Yüksekokulu, Demirci Eğitim Fakültesi, Akhisar Meslek Yüksekokulu ve Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenen eğitimler, MCBÜ öğretim üyeleri Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Prof. Dr. Erol Özmen, Doç. Dr. Mahmut Karğın, Doç. Dr. Serhat Baştan, Doç. Dr. Asena Altın Gülova, Yrd. Doç. Dr. İsmet Koç, Yrd. Doç. Dr. Sezen Tofur, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Öztürk, Yrd. Doç. Dr. Özlem Işık, Yrd. Doç. Dr. Semra Tetik, Yrd. Doç. Dr. Erol Esen, Öğr. Gör. Nihan Şeker, Öğr. Gör. Remzi Yıldırım, Öğr. Gör. Ekrem Yılmaz, Öğr. Gör. Eyüp Saraçoğlu ve Öğr. Gör. Sevilay Özkeş tarafından verildi.

"Etkili İletişim ve Motivasyon", "Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü", "Protokol Yönetimi", "Kurumsal Aidiyet" ve "Zaman Yönetimi" konularında verilen eğitimler ilgiyle takip edildi.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS