MUSİAD İzmir Şubesi, Vali Erol Ayyıldız’a “İzmir’de Bir Tane Fakir Kalmasın”

01.12.2017 13:07:44 tarihinde eklendi, 298 kez okundu
MUSİAD İzmir Şubesi, Vali Erol Ayyıldız’a “İzmir’de Bir Tane Fakir Kalmasın” Projesi Dâhilindeki Yardım Çeklerini Teslim Etti

İzmir Valiliği(BHİ) İzmir Valiliği koordinesinde  “İzmir’de Bir Tane Fakir Kalmasın” projesi ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olan MÜSİAD İzmir Şubesi, dağıtımı yapılmak üzere 5 bin 150 adet alışveriş yardım çekini İzmir Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim etti.

 

İzmir Valiliğinde gerçekleşen teslim törenine; İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın yanı sıra MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, MÜSİAD üyeleri, basın mensupları ve diğer ilgililer katıldı.

 

Yardım çeklerinin teslim töreninde konuşan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, “ MÜSİAD ile birlikte başlatılan bu hâyırlı proje aralıksız devam edecek. Bu güzel yolculukta Rabbim onları da bizleri de mahcup etmesin. MÜSİAD’ın değerli başkanına, yönetim kuruluna ve üyelerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanı Ümit Ülkü yaptığı konuşmada; “İzmir’de Bir Tane Fakir Kalmasın” projesi’ni ramazan ayında başlatmıştık. Bu kampanyayı sadece bir sefere değil yıla yaymak istediğimizi söylemiştik. Sayın Valimizin de önderliğinde başladığımız bu kampanyaya devam ediyoruz. Ne zaman bir ihtiyaç olsa üyelerimize ulaştığımızda sağolsunlar bu kampanyaya destek vermeye devam ediyorlar ve edeceğiz. Zaten işadamları olarak bu bizim aslında borcumuz ve zekâtımız. İnşallah bu projemize Sayın Valimizin önderliğinde bundan sonraki ihtiyaç olan her alanda destek olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretin ardından “İzmir’de Bir Tane Fakir Kalmasın” projesi kapsamında Ağustos ayında ilk teslimatı gerçekleşen hediye çeklerinin ikincisi de İzmir Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edildi.

 

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS