Başkan Çelik Yılın Belediye Başkanı seçildi

30.11.2017 21:01:21 tarihinde eklendi, 289 kez okundu
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin düzenlediği ‘Yılın Başarılı Yerel Yöneticileri’ anketinde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesinin Sümerbank alanında startını verdiği Şehzadeler Park projesi ile Kentsel Tasarım alanında 2017 Yılınınen Başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 23 Aralıkta Kayseri’de düzenlenecek törende, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’den ödülünü alacak.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin her bu yıl 7.sini düzenlemiş olduğu ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ anketi kapsamında,Şehzadeler Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan ‘Şehzadeler Park’ projesiyle Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yılın Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü. Tüm Türkiye genelinde yapılan bu yarışmada Şehzadeler Belediyesinin almış olduğu neticeden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Çelik “Şehzadelerimize yaptığımız hizmetlerin ülke çapında beğeni toplaması bizleri çok mutlu ediyor. Halkımızın daha güzel alanlarda yaşamaları için yola çıktığımız hizmet sevdamızda bu tür ödüller bizlerin işlerini daha büyük şevkle yapmamıza sebep oluyor. Şehzadeler Park Projemizin de Kentsel Tasarım kategorisinde ödül alması bizlerin ne kadar doğru bir projeyi Manisamıza kazandırdığımızın en büyük göstergesi olmuş oluyor. İnşallah bu tür güzel ve anlamlı projeleri Şehzadelerimize kazandırmak için aynı aşk ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ege Bölgesinde toplamda 11 Belediyenin ödüle layık görüldüğü ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ anketinin ödül töreni 23 Aralık tarihinde, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımı ile Kayseri’ de yapılacak. Yılın Belediye Başkanı seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e, ödülün Bakan Özhaseki tarafından takdim edilmesi bekleniyor

İŞTE ÖDÜL ALAN ŞEHZADELER PARK PROJESİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in en önemli projeleri arasında yer alan Şehzadeler Park Projesi, uzun bir süredir Manisa gündemini meşgul eden Sümerbank alanında hayata geçiriliyor. Toplam 17 dönümlük alanda 17 Milyon lira bütçe ile yapılacak olan Şehzadeler Park projesinde, yılın 365 günü mesir festival heyecanının yaşanabileceği yaklaşık 640 metre kapalı alanda diaromik Mesir Müzesi, ağırlıklı olarak Manisa’da bulunan ve 32 adet tarihi eserin yer alacağı ‘Minia Şehzadeler’, Osmanlı döneminde Manisa’da bulunan şehzadelerin özelliklerinin ön plana çıkarılacağı 13 adet 1’e 1 ölçekte şehzade heykelleri, çocuklar için oluşturulacak alanda 22 adet replika konsepti çizgi film ve masal kahramanlarının maketlerinin bulunduğu ‘Masal Park’, Şehzadeler Park’ı gezmeye gelen vatandaşların rahatça vakit geçire bilmeleri için gerekli olan kafeterya, restoran ve sosyal donatı alanları, 290 metrekaresi kapalı, 280 metrekaresi açık olmak üzerine toplam 570 metrekare alana sahip kafeterya ve ekolojik bir gölet yapılacak.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS