Danimarka´da bir araştırma şirketi eşlerini en çok aldatan ülkeleri belirledi

19.02.2015 16:30:21 tarihinde eklendi, 483 kez okundu
Danimarka İstatistik Bürosu Statista´nın araştırmasına göre; Taylandlılar, eşlerini aldatmada dünya birincisi.

Araştırmada yüzde 56 oranla ilk sırada yer alan Tayland'ı yüzde 46'yla Danimarka takip etti. Yüzde 45'le üçüncü sıraya yerleşen Almanya'yı yüzde 45'i biraz aşan oranla İtalya izledi. Dünyanın en çok aldatan eşleri sıralamasında yüzde 43'le Fransa beş, yüzde 40'la Belçika altıncı sırada yer aldı.

LİSTEDE TÜRKİYE YOK
Evliyken eşlerini en çok aldatan ilk 10 ülkenin yer aldığı listede Türkiye yer almazken; yedinci Norveç, sekizinci İspanya, dokuzuncu Finlandiya, 10'uncu ise İngiltere oldu.

Statista İstatistik Bürosu, araştırmada kaynak olarak tanışma siteleri, sosyal medya, araştırma enstitüleri, prezervatif üretici ve satıcıları ile seks düşkünleri ve arkadaşlarını kullandı.

YouGov araştırma şirketi tarafından 2013'te yapılan araştırma ise Danimarkalıların Avrupa'da eşlerini aldatmada birinci sırada olduğunu ortaya çıkarmıştı.

 
 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS